
1.Zajęcia muzyczno-rytmiczne
2. Przeczytanie opowiadania
pt: Idzie wiosna
3.Rozmowa z dziećmi na temat opowiadania i pierwszych oznak wiosny
4.Swobodna zabawa
5.Wykonanie prac plastycznych
- wiosenne kwiaty
Pozdrawiamy,
Agata i Ela
Na Sobotnich zajęć dzieci przeniosły się do świata dinozaurów. Uczniowie klasy 0 dowiedzieli się, jak wyglądało życie dinozaurów oraz w jaki sposób wyginęły, a następnie wykonali pracę plastyczną na ten temat. Dzieci z dużym zaangażowaniem naklejały różne dinozaury na kartki, tworząc kolorowe i ciekawe kompozycje.
1.Zajęcia muzyczno-rytmiczne
2. Przeczytanie opowiadania
pt: Idzie wiosna
3.Rozmowa z dziećmi na temat opowiadania i pierwszych oznak wiosny
4.Swobodna zabawa
5.Wykonanie prac plastycznych
- wiosenne kwiaty
Pozdrawiamy,
Agata i Ela
Na Sobotnich zajęć dzieci przeniosły się do świata dinozaurów. Uczniowie klasy 0 dowiedzieli się, jak wyglądało życie dinozaurów oraz w jaki sposób wyginęły, a następnie wykonali pracę plastyczną na ten temat. Dzieci z dużym zaangażowaniem naklejały różne dinozaury na kartki, tworząc kolorowe i ciekawe kompozycje.