
Dzień w zerówce upłynął w radosnej atmosferze. Dzieci uczestniczyły w zajęciach muzyczno-rytmicznych, pracowały z Elementarzem i ćwiczeniami, a także spędziły czas na boisku szkolnym. Wykonały również piękne prace plastyczne z okazji Dnia Mamy i Taty. Nie zabrakło czasu na wspólną zabawę.
Dzień w zerówce upłynął w radosnej atmosferze. Dzieci uczestniczyły w zajęciach muzyczno-rytmicznych, pracowały z Elementarzem i ćwiczeniami, a także spędziły czas na boisku szkolnym. Wykonały również piękne prace plastyczne z okazji Dnia Mamy i Taty. Nie zabrakło czasu na wspólną zabawę.