Polska Szkola w Dublinie

Polska Szkola w Irlandii

Dzień Gier Planszowych w klasie 0B

Dzień Gier Planszowych, który obchodzimy 10.10 to coroczne święto miłośników gier planszowych. Dzieci miały okazję poznać różne gry: kafelkowe, karciane i tradycyjne planszowe. Granie w planszówki to przede wszystkim dobra zabawa i idealna okazja do spędzenia czasu z bliskimi czy znajomymi, od 3 do 100 lat 😉. Planszówkowe rozgrywki mogą być sposobem na relaks, jednocześnie trenując pamięć, planowanie, dedukcje czy liczenie. Gry kooperacyjne uczą współdziałania w zespole, pomagania, wspierania się nawzajem i odpowiedzialności za to co wspólne. Zachęcamy do grania z dziećmi, zwłaszcza że zbliżają się długie jesienne i zimowe wieczory 😊.

WЕДcz PolskД ORPEG Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej Semper Polonia