Polska Szkola w Dublinie

Polska Szkola w Irlandii

Zjazd Nauczycieli Polonijnych 2023 –"W poszukiwaniu nowych dróg"

       W dniu 8 października 2023 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu – Zjeździe Nauczycieli Polonijnych. Organizowany przez Polską Macierz Szkolną w Irlandii, ten dzień był pełen inspiracji i edukacyjnych doświadczeń. Nauczyciele z Polskiej Akademii Wiedzy w Dublinie aktywnie uczestniczyli w tym wydarzeniu, biorąc udział w różnorodnych warsztatach oraz prelekcjach. Podczas Zjazdu mieliśmy okazję rozwijać swoje umiejętności, zwłaszcza podczas warsztatów z grą tożsamościową "Kameleon NEON w poszukiwaniu jaR", prowadzonych przez dr Stellę Strzemecką z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Nie można też zapomnieć o inspirującej prezentacji Katarzyny Drausal na temat wykorzystania sztucznej inteligencji w edukacji.

     To było cenne doświadczenie, które otworzyło nam oczy na nowe możliwości. Warto podkreślić, że każdy z nas otrzymał certyfikat uczestnictwa w konferencji pt. "W poszukiwaniu nowych dróg". To ważne świadectwo naszego zaangażowania i chęci ciągłego doskonalenia się w pracy z młodzieżą. Nie możemy się już doczekać następnego tak owocnego szkolenia! Dzięki Zjazdowi Nauczycieli Polonijnych 2023 nasza szkoła staje się jeszcze bardziej gotowa na wyzwania współczesnej edukacji, a my jako nauczyciele jesteśmy pełni zapału do dalszej pracy nad rozwojem naszych uczniów.

WЕДcz PolskД ORPEG Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej Semper Polonia