Polska Szkola w Dublinie

Polska Szkola w Irlandii

Kółko plastyczne - Prezenty z okazji Dnia Mamy

Prezenty z okazji Dnia Mamy !
Tym razem zadaniem uczniów było przygotowanie upominków dla ukochanych mam. Starsze dzieci dzisiaj szyły własnoręcznie "maski na oczy do spania". Uczniowie musieli zszyć krawędzie z wyciętego prostokątnego kawałka materiału i gdy całość była już gotowa wypełnić je watą. Dla relaksującego efektu dzieci użyły także olejków eterycznych by opaski pięknie pachniały. Ostatnim elementem wykończenia było przyszycie gumki, by opaska trzymała się na głowie. Młodsze dzieci tworzyły róże z papieru i własnoręcznie zrobiły torebki papierowe, gdzie włożyły wcześniej wykonane kwiaty. Uwieńczeniem prac uczniów było przyozdobienie torebek i dorzucenie od serca cukierków dla mam. Mamy nadzieje, że te stworzone z ogromnym zaangażowaniem prezenty przyniosły wiele radości.  

Wszystkim mamom z całego serca życzymy samych wspaniałości.
 

WЕДcz PolskД ORPEG Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej Semper Polonia