Polska Szkola w Dublinie

Polska Szkola w Irlandii

Kolorowy zawrót głowy - bal karnawałowy

Kolorowy zawrót głowy  - bal karnawałowy 2023! 

Po kilku latach przerwy powrócił długo wyczekiwany bal karnawałowy. Tematem przewodnim w tym roku były kolory. Jako kostium uczniowie mieli za zadanie wybrać jeden konkretny kolor. Całą zabawę prowadziła Pani Margerita, która przygotowała dla uczniów wiele konkursów i atrakcji tj. zabawy z różnokolorowymi  balonami, tańce, zagadki, konkursy, taniec węża, wyścigi kajaków, światła drogowe itp. Śmiechu i zabawy było co niemiara. Starszym dzieciom najbardziej spodobała się zabawa taniec węża, zaś najmłodszym uczestnikom światła drogowe. Na zakończenie każdy uczestnik balu otrzymał słodkości. Wszystkim uczniom dziękujemy za zaangażowanie, kolorowe stroje i cudowną zabawę.

WЕДcz PolskД ORPEG Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej Semper Polonia