Polska Szkola w Dublinie

Polska Szkola w Irlandii

KÓŁKO PLASTYCZNE - Wakacyjny klimat

Podczas naszego ostatniego w tym roku szkolnym kółka plastycznego świętowaliśmy Dzień Dziecka oraz nadchodzące wakacje. Z tej okazji uczniowie mogli wykonać własnoręcznie swój szklany wakacyjny lampion. Dzieci otrzymały słoiki, klej, piasek z plaży, muszelki, małe świeczki i sznurek jutowy. W pierwszej kolejności nasi podopieczni musieli pomalować słoik klejem i dokładnie obsypać go piaskiem. Gdy słoik i piasek był już suchy, kolejnym zadaniem było obwinięcie górnej części słoika sznurkiem i przyozdobienie go muszelkami. Tego dnia w klasie towarzyszyła nam także muzyka oraz smakołyki dla dzieci. Każdy uczeń tworząc swój letni lampion ćwiczył sprawności manualne, koncentrację oraz poczucie estetyki. Zapraszamy do obejrzenia galerii. 

Pani Kinga i Pani Monika serdecznie dziękują wszystkim uczniom, którzy w tym roku szkolnym uczęszczali na kółko plastyczne. Życzymy Wam, cudownych i bezpiecznych wakacji oraz niezapomnianych wrażeń!
Do zobaczenia nowym roku szkolnym :-) 

WЕДcz PolskД ORPEG Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej Semper Polonia