Polska Szkola w Dublinie

Polska Szkola w Irlandii

Warsztaty Malarsko - Rysunkowe

Na ostatnich zajeciach z Warsztatów odbyła się nasza pierwsza "Obrona Prac".Były to projekty do wykonania w domu na temat "Sławnego Malarza". Dziewczyny na forum reszty uczestniczek opowiadały o swojej pracy,malarzach i ciekawostkach związanych z ich życiorysami. Wspólnie zadawałyśmy pytania,lub głośno przepytywałyśmy się na bierząco co zapamiętałyśmy z wypowiedzi koleżanek. W ten sposób poznałyśmy mnóstwo nowości biograficznych jak i usłyszeliśmy nowe ważne słowa  IMPRESJONIZM,POSTIMPRESJONIZM, FOWIZM, MODERNIZM.

Na koniec dziewczyny wylosowały miedzy sobą najciekawszą pracę.Okazał się nią Projekt Gabrysi Kolano. Garatulacje dla Ciebie Gabrysiu,jak i całej reszty za czas i wkład w każdą z prac.Certyfikaty dla Was. x

 

Poniżej kilka zdjęć z naszej uroczystości.

Pozdrawiam Joanna Gryniewicz.

WЕДcz PolskД ORPEG Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej Semper Polonia