Polska Szkola w Dublinie

Polska Szkola w Irlandii

Kółko plastyczne - grudzień

Ostatnie trzy tygodnie na zajęciach dodatkowych z plastyki przygotowywaliśmy się do świąt Bożego Narodzenia. W pierwszej kolejności, już po wcześniejszym zapoznaniu się z gliną, uczniowie tworzyli ozdoby choinkowe. Dziewczyny uwielbiają pracować z gliną i w nowym roku jeszcze do tego materiału powrócimy. W następnym tygodniu dzieci tworzyły kartki świąteczne używając przeróżnych materiałów. Na ostatnich zajęciach cudowny zapach i kolor żywej choinki pobudzał nasze zmysły. Stroiki dekorowaliśmy suszonymi pomarańczami, cynamonem, bombkami, kokardkami oraz świecą. Mamy nadzieję, że stworzone dekoracje zagoszczą na stołach dzieci podczas świąt.  
p. Kinga & p. Monika 

WЕДcz PolskД ORPEG Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej Semper Polonia