Polska Szkola w Dublinie

Polska Szkola w Irlandii

Klasa 3 - Moje hobby

JACY JESTEŚMY ?

Ostatnie zadanie  domowe uczniów klasy 3 polegało na wykonaniu plakatu “Moje hobby” i przygotowaniu krótkiej prezentacji na ten temat. Uczniowie dumnie prezentowali swoje prace i z przyjemnością wykonali autoprezentacji własnej osoby. Dzięki temu projektowi mogliśmy jeszcze lepiej się poznać i dowiedzieć się o sobie czegoś nowego. Trzecioklasiści przynieśli również ze soba swoje dotychczasowe osiągnięcia w postaci medali, odznak, dyplomów. To była bardzo atrakcyjna lekcja, a  pasje naszych uczniow są różnorodne. 

"Kochaj to, co robisz i rób to, co kochasz. Pasja jest kluczem otwierającym drzwi do radości i dostatku."

David Cuschieri

WЕДcz PolskД ORPEG Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej Semper Polonia