Ns ostanich zajęciach uczniowie naszej klasy wykonali pracę plastyczną pt. „Zimowa czapka”. Podczas zajęć wyklejali czapki kolorową bibułą oraz watą, która imitowała puszysty, zimowy pompon. Praca rozwijała kreatywność, sprawność manualną oraz wyobraźnię dzieci.