Z okazji Dnia Kobiet podczas zajęć plastycznych uczniowie przygotowali kolorowe kwiaty dla swoich Mam. Do wykonania prac wykorzystali kolorowy papier oraz bibułę. Z dużym zaangażowaniem wycinali, składali i formowali poszczególne elementy, z których powstały piękne, barwne bukiety.
Podczas pracy dzieci rozwijały kreatywność i wyobraźnię, doskonaliły sprawność manualną oraz ćwiczyły precyzję ruchów i koordynację wzrokowo-ruchową. Zajęcia były także okazją do rozmowy o znaczeniu Dnia Kobiet oraz o okazywaniu szacunku i wdzięczności najbliższym.
Powstałe prace są wyjątkowe i z pewnością sprawią wiele radości obdarowanym Mamom.