Nasze ostatnie tegoroczne zajęcia miały świąteczny charakter i upłynęły w miłej, radosnej atmosferze. Przy dźwiękach kolęd uczniowie klasy czwartej wykonali piękne kartki bożonarodzeniowe. Poniżej prezentujemy zdjęcia prac uczniów.
Życzymy wszystkim wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia!