Polska Szkola w Dublinie

Polska Szkola w Irlandii

Wymiana uczniowska - Płońsk

Uczniowie naszej szkoły: Maja, Martyna, Jagoda, Ola, Ania i Mateusz wraz z opiekunkami- p. Kasią i p. Iwoną pojechali do Płońska w ramach projektu międzynarodowej wymiany uczniowskiej.  Spędzili tam 4 dni.  Zakwaterowani byli u rodzin. Program pobytu obfitował w wiele atrakcji, które najlepiej obrazują załączone zdjęcia. Uczniowie poznali kulturę i historię naszej pięknej Ojczyzny. Uczestniczyli w konkursie ortograficznym, zajęciach szkolnych oraz nawiązywali przyjaźnie z rówieśnikami. Byli na Warszawskiej Starówce, w Łazienkach, mieli spotkanie z Marszałkiem Senatu Stanisławem Karczewskim. Zwiedzili Muzeum Powstania Warszawskiego oraz Muzeum Adama Mickiewicza. W Płońsku spotkali się z Burmistrzem Miasta, mieli audycję w radio, a na zakończenie ognisko z kiełbaskami i ziemniakami. Z pewnością wkrótce podzielą się z nami swoimi wrażeniami. Czekamy na ich relacje!

Włącz Polskę ORPEG Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej Semper Polonia