Podziękowanie dla Towarzystwa Kultury Ludowej w Krakowie

Drodzy Państwo, nasza szkoła pragnie złożyć  podziękowania dla Towarzystwa Kultury Ludowej w Krakowie za wspaniałą współpracę. W Maju tego roku dzieciaki przedszkolne brały udział w konkursie organizowanym przez  TOWARZYSTWO KULTURY LUDOWEJ W KRAKOWIE. Uczestniczyliśmy już kilka razy na przełomie ostatnich lat. Tematem pracy tym razem  był " strój krakowski w oczach dzieci ".  Po ogłoszeniu  wyników, okazało się, że  mamy zwycięzców , co nas bardzo ucieszyło. Z Krakowa  nadeszły  piękne dyplomy oraz nagrody. Oprócz tego Towarzystwo Kultury Ludowej zasponsorowało dla naszej  szkoły przepiękne książki, które w odpowiednim momencie będą  przeznaczone na nagrody  dla naszych uczniów. Tutaj pragniemy  szczególnie podziękować Pani Józefie Czajowskiej - zastępcy Prezesa  Towarzystwa Kultury Ludowej , za zorganizowanie tego jakże  cennego dla naszej szkoły podarunku. Jesteśmy ogromnie wdzięczni i szczęśliwi również z tego powodu, iż Pani Józefa jest   Babcią jednej z naszych  uczennic , Matyldy :)
Nasza  szkoła- choć daleka..za oceanem.. jest jednak bliska Jej sercu.
Dziękujemy.