Z okazji Dnia Mamy składamy wszystkim Mamom najserdeczniejsze życzenia – dużo zdrowia, radości, uśmiechu oraz codziennej dumy ze swoich dzieci. Niech każdy dzień będzie pełen miłości, ciepła i pięknych chwil.
Z tej wyjątkowej okazji uczniowie klas 1 i 2 oraz klasa 0 wraz z przedszkolakami przygotowali dla swoich Mam specjalne nagrania piosenek, które z ogromną radością prezentujemy poniżej.
Wszystkim Mamom życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze! ❤️ ❤️ ❤️