Na zajęciach w klasie 0 dzieci rozmawiały o pierwszych oznakach wiosny oraz o kwiatach, które pojawiają się o tej porze roku. Następnie wykonały prace plastyczne z kolorowego papieru zrobiły tulipany, a także wyklejały przebiśniegi. Dzieci z dużym zaangażowaniem i radością tworzyły swoje prace, rozwijając przy tym zdolności manualne oraz kreatywność.