Zaproszenie na zabawę karnawałową dla klas starszych

Turniej karnawałowy dla klas 4-8 i liceum

Witajcie w naszej bajce!”

Serdecznie zapraszamy uczniów z klas 4-8 i liceum na nasz coroczny turniej karnawałowy, który odbędzie się 15 lutego 2020 roku. Tym razem będziemy się bawić razem z naszymi ulubionymi postaciami bajkowymi. Przygotowaliśmy konkurencje muzyczne, sportowe i umysłowe, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Nagrodą dla zwycięskiej drużyny będzie zwolnienie z pracy domowej na wybraną przez ucznia sobotę. Podczas zabawy wręczymy też upominki dla tych, którzy przygotowali najładniejsze rysunki swoich ulubionych postaci bajkowych.

W tym roku towarzyszyć nam będzie muzyka na żywo!

A oto program naszej zabawy:

- 9.00- 11.00- klasy 4-6

Poszczególne klasy wylosowały po dwie postacie, z których uczniowie wybierają jedną i za nią się przebierają. Jeśli ktoś nie chce przygotowywać stroju, prosimy, by ubrał się w kolorach związanych z danymi postaciami:

Kl.4- Pszczółka Maja i Shrek (kolory: żółty lub zielony)

Kl. 5- Czerwony Kapturek i Myszka Miki (kolory: czerwony lub czarny)

Kl. 6- Królewna Śnieżka i Smerfy (kolory: biały lub niebieski).

Autorzy najładniejszych kostiumów otrzymają nagrody!!!

- 11.00- 13.15- klasy 7-8 i liceum

Losowanie drużyn i przypisanych im postaci bajkowych odbędzie się podczas turnieju. Zachęcamy jednak wszystkich uczniów z klas 7-8 i liceum, aby przebrali się tego dnia za dowolną postać bajkową. Autorzy najciekawszych strojów zostaną nagrodzeni!!!

Serdecznie zapraszamy!!!