W naszej klasie odbyła się Wigilia klasowa. Wspólnie słuchaliśmy kolęd, łamaliśmy się opłatkiem oraz składaliśmy sobie świąteczne życzenia. Uczniowie wykonali również własnoręczne kartki świąteczne dla najbliższych. Spotkanie przebiegło w miłej, radosnej i pełnej ciepła, świątecznej atmosferze.
Na zakończenie pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia świąteczne wszystkim Rodzicom, Nauczycielom oraz całej społeczności Polskiej Akademii Wiedzy. Życzymy zdrowia, spokoju, radości, rodzinnego ciepła oraz wielu pięknych chwil w nadchodzącym czasie świąt, a także pomyślności w Nowym Roku. 
