Podczas ostatnich zajęć plastycznych dzieci pracowały z darami jesieni – szyszkami, które posłużyły im do tworzenia wyjątkowych jesiennych dekoracji. Z wielkim zaangażowaniem dobierały materiały, planowały kompozycję i ozdabiały swoje prace kolorowymi elementami. Zajęcia sprzyjały rozwijaniu wyobraźni, kreatywności oraz sprawności manualnej. Dzieci chętnie dzieliły się pomysłami i pomagały sobie nawzajem. Prace zostaną dokończone na kolejnych zajęciach, a efektem będzie piękna, naturalna ozdoba.