Na Sobotnich zajęć dzieci przeniosły się do świata dinozaurów. Uczniowie klasy 0 dowiedzieli się, jak wyglądało życie dinozaurów oraz w jaki sposób wyginęły, a następnie wykonali pracę plastyczną na ten temat. Dzieci z dużym zaangażowaniem naklejały różne dinozaury na kartki, tworząc kolorowe i ciekawe kompozycje.