PROJEKT Z MATEMATYKI-WYCIECZKA

Widać, że nasi uczniowie są już spragnieni wyjazdów,gdyż bardzo chętnie skorzystali z ostatniego w tym roku szkolnym wyzwania. Wprawdzie nie mogli jeszcze pojechać osobiście na żadną wycieczkę, ale przecież wielką przyjemnością jest również planowanie wyjazdów.
Bardzo się cieszę, że przysłano tak wiele różnych prac. Każda z nich jest oczywiście wyjątkowa i niepowtarzalna. Przy okazji wykonania tego projektu uczniowie wykazali się umiejętnościami matematycznymi, obliczając koszt zaplanowanej przez siebie wycieczki i co ważne, nie zapomnieli także o najbliższych, ujmując ich w kosztach podróży. Świetnie, że chcecie zwiedzać piękne polskie miejsca ze swoją rodziną.
Mam nadzieję, że nadchodzące wakacje, mimo wszystko, będą okazją do spędzenia miłych chwil poza domem, czego Wam z całego serca życzę
Zapraszam do obejrzenia nadesłanych prac!
Izabela Nowakowska

Galerie PDF: