W sobotę 28.05.2016 w godzinach od 10.00 do 14.00 odbędzie się FESTYN RODZINNY w Polskiej Akademii Wiedzy w Dublinie. Zapraszamy chętnych Państwa do udziału w nim. Na festynie można otworzyć swoje stoisko z artykułami kosmetycznymi, spożywczymi, odzieżowymi oraz innymi produktami. Wysokość wpisowego to tylko 5 euro z przeznaczeniem na  BIBLIOTEKĘ POLSKĄ W DUBLINIE oraz drobny prezent dla uczniów biorących udział  w loterii.
Serdecznie zapraszamy.

Telefon kontaktowy  0872 55 99 18 od godz.13.00 do 16.00
Klasa 3B
Przebieg zajęć 21 maja 2016 :

- Test kompetencji -praca samodzielna uczniów.
- " NA ZDROWIE " - rozmowa z uczniami o sposobach zdrowego stylu życia. Wykonanie pracy plastycznej na podstawie wiersza M. Strzałkowskiej .
Brak pracy pisemnej. Przygotowujemy dobry humor i uśmiech na festyn.
Zapraszamy !

FESTYN W POLSKIEJ AKADEMII WIEDZY 28.05.16
SOBOTA godz. 10.00-14.00

Serdecznie Państwa zapraszamy na coroczny Festyn połączony z Dniem Otwartym w naszej szkole.  Zapraszamy wszystkich wraz z rodzinami i znajomymi.
Program imprezy:
Rozpoczęcie , przedstawienie stoisk, wprowadzenie do tematu imprezy „Festyn Zdrowia”
Taniec integracyjny dla uczestników festynu
Gry, zabawy i konkursy  dla dzieci i rodziców przy stoiskach - przygotowane przez naszych nauczycieli
Pokaz tańca przygotowany przez szkolną grupę taneczna DANCEPAK
Przedstawienie „Kaczka Dziwaczka” przygotowane przez nauczycieli Szkoły PAK
Prezentacja przygotowana przez przedszkole i dzieci z klasy 0
Zumba z Justyną
Pokaz sztuk walki  Jujutsu

Losowanie nagród specjalnych  dla dwóch uczniów naszej szkoły obecnych  na Festynie Rodzinnym oraz nagród niespodzianek od sponsorów.

W czasie trwania festynu będzie grill zorganizowany przez polski sklep ZBÓJ. W ofercie - pieczone kiełbaski, mięsa, domowy smalec, chleb własnego wypieku oraz do nabycia swojskie wędliny.

Serdecznie zapraszamy.    Dyrekcja szkoły PAK
Włącz Polskę ORPEG Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej