UWAGA!! PILNE!!

ZE WZGLĘDU NA ROZGRYWAJĄCY SIĘ W SOBOTĘ 1.10.2016 MECZ, NASZA SZKOŁA BĘDZIE ZAMKNIĘTA.

Z przyczyn od nas niezależnych w tym dniu nie mamy możliwości przeprowadzenia zajęć.

PRZEPRASZAMY ZA WSZELKIE NIEDOGODNOŚCI.

Dyrekcja Pak

Klasa 3B
Kolejna pracowita sobota za nami.  Na początku wysłuchaliśmy listu od Hani i Henia i dowiedzieliśmy się, co to wady i zalety. Następnie każdy z nas napisał po jednej zalecie każdego ucznia.  Pisaliśmy okreslenia, które pasują do naszego wyglądu i charakteru. Dowiedzieliśmy się, dlaczego mamy różny kolor skóry i zapamiętamy, że przodkowie człowieka wywodzą się z Afryki. Poznaliśmy historię Tosi Malinowskiej i  Antosia Pszytyla. Wiemu już, co to przezwiska i że piszemy je wielką literą.
W częsci gramatycznej powtórzyliśmy wiadomości o rzeczowniku a także poznaliśmy zasady pisowni ó.
Sporo czasu poświęciliśmy na naukę piosenki i tańca, z którymi wystąpimy na obchodach 5-lecia naszej szkoły już 8 października.

W domu
-K. Ć. zad. 4 str. 27 (w zeszycie)
- K. Ć. zad. 6 str. 33
- naucz się czytać tekst z podręcznika str. 32 lub 40