W  dniu 25 marca, Warsztaty Malarskie nie odbędą się. Wszystych uczęszczających i zainteresowanych zapraszam znów  1 kwietnia o stałej porze.

W sobotę 25 marca od godz. 9.00 w naszej szkole odbędzie się spowiedź. Zapraszam chętnych uczniów. Jeśli ktoś z rodziców chce skorzystać z spowiedzi to również serdecznie zapraszam.
Klasa 3B
Na sobotnich zajęciach poznaliśmy wybrane przygody Doktora Dolittle i jego przyjaciół. Uzupełnialiśmy najważniejsze informację dotyczące lektury a także układaliśmy plan wydarzeń do historyjki obrazkowej. Omówiliśmy zasady zachowania się wobec zwierząt domowych i dzikich. Cwiczyliśmy pozycję obronną w razie ataku psa - pozycję żółwia. Przyjrzeliśmy się bliżej Afryce. Dzieliliśmy ją na obszary i wypisywaliśmy rośliny i zwierzęta tam występujące. Utrwalaliśmy pisownie nie z różnymi częściami mowy.
W części matematycznej obliczaliśmy obwody figur geometrycznych.

W domu
K.Ć. zad. 3 str. 39